1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Zenginlik Büyüsü

Zenginlik büyüsü nedir? Zenginlik büyüsü nasıl yapılır? Zenginlik büyüsü yapan hocalar kimlerdir? En etkili zengin olma büyüsü hangisidir? Medyum Işılay Hoca zenginlik büyüsü yapıyor mu? Zenginlik büyüsü kesin tutar mı? Zenginlik büyüsü ile ilgili tüm cevaplarım bu yazımda sizlerle buluştu.

Zenginlik Büyüsü

Zenginlik büyüsü, insanların mal mülk ve para sahibi olabilmek için yaptırdıkları büyü, vefk ve havas işlemlerinin tümünü kapsayan işlemlere verilen isimdir. Zenginlik büyüsü yapımı en zor ve şartları en ağır büyüler içinde yer alır. Bazı kimseler için para ve zenginlik pek bir şey ifade etmeyebilir. Kimi insanlar ise servet içinde mutsuz bir iç dünyaya sahip olabilir. Ancak tam tersi olarak da parasız pulsuz mutlu olan insanlar da vardır. Tüm bunlar insanın iç dünyasını büyük bir paradoksun içine sokuyor olsa da aslında kişiye göre de değişik yaklaşımları olan durumlardır. Birçok insan zenginlik büyüsü işlemlerini tabiri caizse şeytanın bacağını kırmak için istemektedir.

Daha lüks bir yaşam, daha iyi bir araba ve daha elit bir sosyal çevre hayali Kuran insanlar zenginlik büyüsü yaptırmaktadır. Ancak başta da belirttiğim gibi zenginlik büyüsü diğer büyülerin hiç birisi gibi değildir. Medyum Işılay Hoca olarak ifade etmek isterim ki, zenginlik büyüsü ile büyü kapılarının size sunacağı nimetlerin bir takım bedelleri olacaktır. Bu bedellerin ne olacağı ise medyum ve bu büyüyü yaptıran kişi arasında sır olarak saklanmaktadır.

Diğer büyüler yapıldığında karanlık dünyanın istekleri yerine geldiği için işlemler zorlu sıkıntılı fakat bir dişlinin çarkları gibi doğru koşullarda durmadan işlemektedir. Ancak zenginlik büyüsü işlemlerinde gizemli alemlerden istenilen bir zenginlik vardır. Bunun da karşılığında bazı bedellerin ödenmesi kaçınılmazdır. Bu bedelleri özemeyi göze alan kişiler zenginlik büyüsü yaptırabilmektedir.

Zenginlik büyüsü nasıl yapılır?

Zenginlik büyüsü nasıl yapılır ve gerçek midir sorusunun cevabı sıklıkla araştırma konusu olmaktadır. Çünkü zor bir hayat yaşayanlar, servetini kaybedip tekrar eski günlerine dönmek isteyeler ve hayatını takip ettikleri zenginler gibi bir yaşantı sürmek isteyenler çok fazladır. İlk olarak zenginlik büyüsü nasıl yapılır konusunda iyi bilginiz olmalıdır. Çünkü zenginlik büyüsü bedel isteyen bir büyü olmakla birlikte doğru medyum tarafından, doğru yöntemle ve doğru zamanda yapılması gereken bir büyüdür.

Zenginlik büyüsü nasıl yapılır araştıran kişinin bilmesi gereken konu bu büyünün kara büyü olduğu ve birçok sırrı barındırdığıdır. Kimi define arayan kimselerin yaptırdığı büyülerden bir de zenginlik büyüsü olmakla birlikte bu büyü yapılırken yapılan sözleşmeye mutlak şekilde uyulmalı, verilen sözlere ihanet edildiğinde ise başa geleceklerin hepsine karşı hazırlıklı olunmalıdır.

Çünkü zenginlik büyüsü birtakım ritüelleri ile diğer büyülerden çok farklıdır. Zenginlik büyüsü nasıl yapılır sorusuna tek bir büyü gözünden cevap vermek mümkün olmamakla birlikte en başta uygulanacak bir kısım ritüellerden ve hazırlıklardan bazıları şunlardır;

  • Zenginlik büyüsü nasıl yaptırılır sorusuna cevap için kesinlikle kara büyü yapma ve kara büyü bozma konusunda uzman bir medyum ile görüşülmelidir.
  • Zenginlik büyüsü konusunda niyetiniz ve kalbinizden geçenler doğru bir şekilde medyuma bildirilmelidir.
  • Medyumun sizden istediği bilgiler doğru olarak verilmelidir.
  • Zenginlik büyüsü için kan akıtılması kurban verilesi gerekmektedir. Bu sebepten dolayı da en başında bu konu hakkında medyumun talimatları tam olarak yerine getirilmelidir.
  • Zenginlik büyüsü için verilen kurbanın kanı ve bir kısım özel yerlerinden alınacak parçaları ile bir büyü yazılmakta ve bu sözleşme olarak büyü yaptıranın da onayına verilmektedir.
  • Zenginlik büyüsünden vazgeçmek ya da verilen sözleri çiğnemek büyük bedeller ödemenize sebep olacaktır.
  • Zenginlik büyüsü en zor büyüler içinde yer alır ve süresi boyunca sabır istemektedir.

En etkili zengin olma büyüsü

En etkili zengin olma büyüsü hakkında çok fazla materyale ve makaleye erişmeniz mümkündür. Fakat birçok kişi çalıştığı medyumlardan ve makalelerin yanlış olmasından ve kendi sabırsızlığından dolayı bu işlemleri yerine getirememektedir. En etkili zengin olma büyüsü tabi ki de kara büyü yönteminin en zorlularından birisidir.

Bu büyü sırlıdır ve her medyumun ve her cinin kullanması ve kullandırılması yasaklıdır. En etkili zengin olma büyüsü özünde herkese de yapılamayacak bir büyüdür. Çünkü insanların hayatlarının ve yaşantılarının etkileneceği de düşünüldüğünde hatta en küçük hatada bile büyük bedeller ödeneceği de akla geldiğinde herkesin de tercih etmediği bir büyü olması son derece normaldir.

Zenginlik büyüsü yöntemlerinin çok fazla olduğunu ve birçoğunun da kara büyü yöntemleri ile yapıldığını esasında size ifade etmiştik. Kara büyüler de kendi içinde birçok çeşide ayrılmasından dolayı en etkili zengin olma büyüsü de kara büyüler içinde en karanlık olan yöntemler ile yapılmakta, yeri geldiğinde aklın sınırlarını oynatacak kabuslar ve inancınızı sarsacak düşüncelere savurmaktadır. Medyum Işılay hoca olarak bu büyüyü bu güne kadar sayılı kişiye yapmış ve başarıyı yakalamış bir medyum olmanın haklı gururunu yaşamaktayım.

Ancak en etkili zengin olma büyüsü bir inanma ve güven konusudur. Bu büyüye inancını kaybetmek manevi alemde ve metafiziksel açıdan büyünün gücünü düşürecek, bir çuval inciri berbat edecektir. Ayrıca en etkili zengin olma büyüsü için muhakkak ki uygulanması gereken bazı ritüeller vardır ki kesinlikle tarif edilen zaman ve saatte yapılmalıdır.

Zenginlik büyüsü yapan hocalar

Zenginlik büyüsü yapan hocalar sanıldığı kadar çok değildir. Çünkü zenginlik büyüsü için fedakârlık hem büyüyü yaptıran hem de yapan kişi tarafından gösterilmelidir. Yani zenginlik büyüsü yapıldığı zaman bu sadece büyüyü yaptıranı değil medyumu da ilgilendiren bir konu olmaya başlamıştır. Her iki tarafın da yapması gereken birtakım fedakarlıklar olmakla birlikte doğabilecek kötü sonuçlardan ötürü de zenginlik büyüsü yapan hocalar son derece az sayıdadır.

Günümüzde sahsım da başta olmak üzere birkaç medyum bu büyü konusunda ancak şartları sağlayan kişileri ve onların testleri geçmesi durumunda işlem yapmaktadır. Genel manada da zenginlik büyüsü yapan hocalar bu zorlu işlemin başarıya ulaşmasını büyüyü yaptıran kişiden daha çok istemekle birlikte büyü nihayete erdikten sonra medyum olarak sorumlulukları sona ermekte, büyüyü yaptıran kişi büyü sözleşmesini çiğner ya da bir aşırılık yaparsa da tüm belalar onu bulmaktadır.

Bu sebeple de özellikle zenginlik büyüsü yapan hocalar işlem nihayete erince kişiye son bir uyarı yapmakta ve kendi köşesine çekilip seyre başlamaktadır. Medyum Işılay olarak yıllar boyunca her türlü kara büyü yapma ve kara büyü bozma konusunda insanlara büyük hizmetler vermiş olmanın haklı gururu ile yaşadım. Bundaki en büyük sebep ve pay da doğru danışanlar ile çalışmış olmamdan kaynaklıdır.

Çünkü başta zenginlik büyüsü yapan hocalar arasında yer almakta dahil olmak üzere insanların ilgisi çok faladır ve söz vermeye gelince herkesin dilinin de ayarı yoktur. Bu büyü sonunda hem kendi zarar görmemiz söz konusu olmakta hem de bizler kimsenin zarar görmesini istememekteyiz. Bu sebepten dolayı da yalnızca sözünün eri olan kişiler için zenginlik büyüsü yapan hocalar karanlık kapıları aralamaktadırlar.

Yorum Yap